Czy potrzebuję licencji na pokaz filmowy?

Licencja to jeden z najważniejszych wymogów formalnych, który musisz spełnić, jeżeli chcesz zorganizować w pełni legalny pokaz filmowy. Poza kompleksową obsługą wydarzeń zajmujemy się także doborem odpowiedniego repertuaru. Zdobywamy potrzebne licencje oraz rozliczamy wydarzenia z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Wszelkie formalności zostaw profesjonalistom.

Planując kino pod chmurką, proponujemy repertuar z naszych aktualizowanych na bieżąco baz. Lista obejmuje kilka tysięcy znanych oraz uwielbianych przez widzów tytułów. Jeśli są tytuły, na których szczególnie Ci zależy, po wskazaniu go nam sprawdzimy dostępność na pokazy publiczne.

Interesuje Cię produkcja spoza naszego katalogu, skontaktuj się z nami. Potwierdzimy dostępność, uzyskamy niezbędną licencję, gwarantując w pełni legalny pokaz filmowy. Teraz największe dzieła światowej kinematografii są w zasięgu Twojej ręki.

Jak zaplanować projekcję filmową?

Oferujemy kompleksową organizację wydarzeń zarówno w plenerze, jak i wewnątrz budynku. Wyświetlfilm.pl pomoże Ci zaplanować niezwykłe kino plenerowe lub samochodowe, a także maraton filmowy czy mapping. Specjalizujemy się nie tylko w lokalnych i firmowych przedsięwzięciach, ale również w największych zleceniach w Polsce. Zapewniamy możliwość wynajmu niezawodnego sprzętu, a w tym: projektorów, ekranów projekcyjnych, bezszwowych, LCD i LED, nagłośnienia, leżaków i innych niezbędnych elementów imprezy.

Zadbamy o dobór odpowiedniego sprzętu – nagłośnienia, ekranu oraz projektora. Zapewniamy przyjemność oglądania niezależnie od wielkości imprezy. Oferujemy bezpłatny dobór repertuaru. W naszej bazie znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne propozycje. Wybrałeś już interesującą się produkcję? Określimy dla Ciebie jej cenę oraz dostępność.

Wyświetlfilm.pl realizuje rocznie kilkaset wydarzeń filmowych. Dlatego już teraz zarezerwuj termin na kino samochodowe lub pokaz w plenerze, aby mieć pewność dostępności sprzętu. Planując wydarzenie z odpowiednim wyprzedzeniem, zyskujesz również czas na spełnienie wszelkich formalności związanych z legalną organizacją kina pod chmurką. Zapraszamy do kontaktu!