O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pokazów filmowych oraz imprez plenerowych. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu na eventy, bezpłatny dobór repertuaru oraz fachową obsługę techniczną. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i agencji czy jednostek samorządowych.

Działamy na terenie całego kraju. Zadbamy o uzyskanie wymaganych licencji filmowych oraz zgody na organizację zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. To właśnie dzięki nam Twoje miasto lub zespół pracowników ma szansę na niezapomniany pokaz plenerowy na świeżym powietrzu. Kino mobilne cieszy się coraz większą popularnością. To znakomita rozrywka dla wszystkich miłośników najlepszych światowych produkcji.

Wyświetlfilm.pl – specjaliści od kina plenerowego (i nie tylko)

 • Kompleksowa realizacja wydarzeń filmowych – dysponujemy atestowanymi ekranami, nagłośnieniem estradowym o mocy dostosowanej do liczby odbiorców, a także projektorami zapewniającymi komfort oraz przyjemność oglądania bez względu na skalę imprezy plenerowej.

 • Bezpłatny dobór repertuaru – przygotujemy oryginalną propozycję filmową, która zachwyci uczestników imprezy. W naszej szerokiej bazie tytułów znajdziesz zarówno propozycje polskie, jak i zagraniczne. Jeżeli pragniesz wyświetlić konkretny wybrany przez siebie film, określimy jego dostępność i cenę. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z legalną projekcją.

 • Skuteczna promocja – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do kanałów o ogromnym zasięgu Twoje mobilne kino lub festiwal może liczyć na rozgłos oraz lokalną popularność. Informację o wydarzeniach udostępniamy na naszych mediach społecznościowych oraz zapewniamy możliwość emisji spotów promocyjnych i plansz sponsorskich przed wydarzeniami filmowych w ponad 100 lokalizacjach w Polsce.

Poznaj naszą ofertę

Kompleksowa organizacja

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie działań logistycznych, obsługi technicznej, a nawet zaplecza gastronomicznego i kierowania ruchem. Z nami zorganizujesz niezapomniane kino samochodowe, pokaz filmowy, festiwal czy imprezę plenerową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie. Już dziś zachęcamy do współpracy.

Kina letnie
Kina samochodowe
Transmisje meczów
Projekcje na telebimie

Wypożyczenie sprzętu

Dobierz sprzęt najwyższej jakości na swoje wydarzenie – ekran, projektor, nagłośnienie, elementy sceniczny czy oświetlenie. Potrzebujesz dodatkowych elementów? Poznaj nasze propozycje – scenę z zadaszeniem, namioty, girlandy, maszynę do popcornu czy waty cukrowej, oświetlenie, rozbudowane nagłośnienie, krzesła, leżaki, pufy i wiele innych.

Ekrany projekcyjne
Projektory do kina letniego
Ekrany LED
Leżaki, krzesła, pufy
Maszyny do popcornu i waty
Oświetlenie i nagłośnienie
Dodatki

Reklama na kinach letnich

Sklep

Wyswietlfilm.pl to część Fundacji Rozwoju Kinematografii.  Organizacja od 2014 roku prowadzi działalność w zakresie wspierania, rozwoju i promocji kinematografii i przemysłu filmowego na terenie całej Europy. Za sprawą współpracy z wieloma instytucjami kultury, urzędami, placówkami edukacyjnymi i partnerskimi organizacjami pozarządowymi Fundacja zrealizowała ponad 2000 wydarzeń filmowych na terenie Polski, docierając do ponad 3 000 000 odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Fundacji  oraz statutem.

Napisz do nas

  Imię i nazwisko/ organizacja (wymagane)

  Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyświetl Film - wynajem sprzętu na pokazy filmowe odpłatnie i bezpłatnie. Kompleksowa organizacja kin letnich i wydarzen artystycznych.

  Fundacja Rozwoju Kinematografii
  ul. Czerniakowska 73/79 00-718 Warszawa
  tel.: (+48) 609 188 027
  e-mail: [email protected]
  KRS: 0000517842
  NIP: 9522130858