O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pokazów filmowych oraz imprez plenerowych. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu na eventy, bezpłatny dobór repertuaru oraz fachową obsługę techniczną. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i agencji czy jednostek samorządowych.

Działamy na terenie całego kraju. Zadbamy o uzyskanie wymaganych licencji filmowych oraz zgody na organizację zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. To właśnie dzięki nam Twoje miasto lub zespół pracowników ma szansę na niezapomniany pokaz plenerowy na świeżym powietrzu. Kino mobilne cieszy się coraz większą popularnością. To znakomita rozrywka dla wszystkich miłośników najlepszych światowych produkcji.

Wyświetlfilm.pl – dlaczego warto?

 • Kompleksowa realizacja wydarzeń filmowych – dysponujemy atestowanymi ekranami, nagłośnieniem estradowym o mocy dostosowanej do liczby odbiorców, a także projektorami zapewniającymi komfort oraz przyjemność oglądania bez względu na skalę imprezy plenerowej.

 • Bezpłatny dobór repertuaru – przygotujemy oryginalną propozycję filmową, która zachwyci uczestników imprezy. W naszej szerokiej bazie tytułów znajdziesz zarówno propozycje polskie, jak i zagraniczne. Jeżeli pragniesz wyświetlić konkretny wybrany przez siebie film, określimy jego dostępność i cenę. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z legalną projekcją.

 • Skuteczna promocja – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do kanałów o ogromnym zasięgu Twoje mobilne kino lub festiwal może liczyć na rozgłos oraz lokalną popularność. Informację o wydarzeniach udostępniamy na naszych mediach społecznościowych oraz zapewniamy możliwość emisji spotów promocyjnych i plansz sponsorskich przed wydarzeniami filmowych w ponad 100 lokalizacjach w Polsce.

Kompleksowa organizacja projekcji filmowych w całej Polsce

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie działań logistycznych, obsługi technicznej, a nawet zaplecza gastronomicznego i kierowania ruchem. Z nami zorganizujesz niezapomniane kino samochodowe, pokaz filmowy, festiwal czy imprezę plenerową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie. Już dziś zachęcamy do współpracy.

Napisz do nas

  Imię i nazwisko/ organizacja (wymagane)

  Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyświetl Film - wynajem sprzętu na pokazy filmowe odpłatnie i bezpłatnie. Kompleksowa organizacja kin letnich i wydarzen artystycznych.

  ul. Czerniakowska 73/79 00-718 Warszawa
  tel.: (+48) 609 188 027
  e-mail: kontakt@wyswietlfilm.pl
  skype: eferka